Hrazené služby

Zajistěte si nadstandartní služby

Nabízíme našim klientům nadstandartní hrazené služby pro zvýšení jejich komfortu a kompletního pohodlí. Vyberte si z naši široké nabídky, které služby vyhovují Vašim požadavkům na exkluzivní péči.

Masáže a extra služby

Dopřejte si pohodlnou masáž z pohodlí domova a načerpejte potřebnou novou energii

Zajistíme stříhání, mytí a foukání vlasů přímo u klienta bez nutnosti osobní návštěvy kadeřníka

Více informací

Pedikúra a manikúra

Naše profesionálka se postará o stříhání nehtů a to vše jsme schopni zajistit u klienta doma

S našimi profesionálky se postaráme o kvalitní péči a krásný vzhled nehtů dle přání klienta

Více informací
10% sleva při koupi 10-ti masáží.

Klasické masáže

U klienta doma Pobočka - Sadová Pobočka - Hladnovská

Masáž vyvolává v těle místní nebo vzdálenou reakci. Jde o velmi důležité procesy, které se odehrávají až na úrovni mozkové kůry. Masáž má celkově povzbuzující účinek na tělesnou výkonnost, spánek, na stav centrální nervové soustavy.

Celkový účinek masáže slouží ke zlepšení a urychlení toku žilní krve, příznivě ovlivní činnost srdce, zlepšuje výměnu kyslíku a oxidu uhličitého v plících, zlepšuje termoregulační procesy. Masáž podporuje prokrvení kůže, urychluje látkovou výměnu, rozrušuje srůsty, zvyšuje svalovou výkonnost, snižuje bolestivost a zlepšuje funkce orgánů celého těla.

Zobraz ceník

Ceník služeb

Klasické masáže

záda & šíje 280 Kč / 45 minut
šíje 190 Kč / 20 minut
obě ruce 120 Kč / 20 minut
obě nohy 250 Kč / 30 minut
masáž celého těla 600 Kč / 90-120 minut
reflexní masáž chodidel 260 Kč / 30 minut
medová (detoxikační) 330 Kč / 35-45 minut
indická masáž hlavy 220 Kč / 30 minut
relaxační/sportovní masáž 400 Kč / 60 minut. Doba trvání dle domluvy.
Objednat

Lymfatické masáže

Pobočka - Sadová

Manuální lymfatická masáž je hloubková masážní technika, kterou masérka provádí ručně na suchou pokožku. Používá pevné, ale příjemné hmaty, které napomáhají cirkulaci lymfy, zmírňují otoky a očišťují tělo od zplodin. Uvolňují pocit těžkých nohou.

Lymfa je tělní tekutina, která proudí v uzavřeném systému po celém těle. Je důležitá pro odvod zplodin z těla. Když správně neproudí lymfa, dochází ke zněčištení organismu, může vznikat i lymfatický otok, nejčastěji na dolních končetinách.

Zobraz ceník

Ceník služeb

Lymfatické masáže

obličej 140
krk 80 Kč / 15-20 minut
záda 160 Kč / 25 minut
bedra 120 Kč / 15 minut
ruce 145 Kč / 30 minut
nohy 300 Kč / 60-80 minut
hrudník 80 Kč / 15 minut
masáž celého těla 1100 Kč / 240 minut
přístrojová 330 Kč / 60 minut
manuální 450 Kč / 60 min. Doba trvádní dle domluvy.
jednorázové kalhoty 20
Objednat

Anticelulitidní péče

Je speciální program určený k odbourávání celulitidy a ke zeštíhlení boků, stehen a hýždí. Používáme kosmetiku RYOR. V ceně masáže je aplikace peelingového krému na nohy + ruční lymfodrenáž nohou. Po odstranění krému následuje krátký odpočinek, dále aplikace anticelulitidního a zpevňujícího krému na nohy, břicho a boky + fóliový zábal. Následuje přístrojová lymfodrenáž.

K zajištění kvalitního výsledku doporučujeme minimálně 10 návštěv ve frekvenci 1x týdně.

Zobraz ceník

Ceník služeb

Anticelulitidní péče

nohy, hýždě, břicho 550 Kč / 120 minut
jednorázové kalhoty 20
Objednat

Kadeřnické služby

U klienta doma Pobočka - Hladnovská

Zobraz ceník

Ceník služeb

Kadeřnické služby

klasické stříhání 150
umývání hlavy 100
barvení vlasů 500
foukání vlasů 80
Objednat

Magnetoterapie

U klienta doma Pobočka - Sadová Pobočka - Hladnovská

Tato procedura je přirozená pro organismus, šetrná metoda léčby.Dochází při ní k uvolňování tkání těla na buněčné úrovni, což vede k potlačení ev. úplnému odstranění některých zdravotních potíží, tlumí bolest. Má protizánětlivý účinek.

Zobraz ceník

Ceník služeb

Magnetoterapie

1x terapie 150 Kč / 20 min
1x terapie 170 Kč / 30 min
10x terapie 950 Kč / 20 min
10x terapie 1200 Kč / 30 min
20x terapie 1800 Kč / 20 min
20x terapie 2000 Kč / 30 min
Objednat

Manikúra

Pobočka - Sadová

Manikúra je kosmetická procedura , během které dochází ke kultivaci rukou s důrazem na nehty a jejich okolí. Součástí manikúry je čištění nehtů, jejich zarovnání a odstranění odumřelé kůže z jejich okolí a rukou. Manikúra se používá jak z čistě kosmetických důvodů, tak i z lékařských v případě, že je kolem nehtů nějaká virová či plísňová infekce. Nehty mohou upozornit i na nesrovnalosti a nedostatečnosti v těle (štítná žláza, ledviny). I proto jim je nutné věnovat pozornost.

V péči o krásné ruce našich zákaznic využíváme hned několik metod.

Klasická manikúra se řadí k základním kosmetickým ošetřením rukou. Zákaznici nehty odlakujeme, očistíme, upravíme nehtovou kůžičku a tvar nehtů, vyživíme speciainími přípravky a provedeme masáž rukou.

P - Shine je kúra založená na leštění nehtů v kombinaci s ochranou a vyživující vrstvou. Princip manikúry P-Shine pochází z Japonska, kde se ženy pyšnily krásnými lesklými nehty bez laku. Pouze za použití přírodních přípravků — včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka, jemný parafín — lze dosáhnout zdravých přirozených nehtů, které nejsou roztřepané a lámavé. U této metody je nutná pravidelná údržba a péče.

Modeláž nehtů je velmi vyhledávaná manikérská procedura. Při ní se na zkrácené a zdrsněné nehty vymodelují nové. Ty se následně vytvarují do požadovaného tvaru a délky.Takto připravené nehty se dále zdobí — ať už lakem nebo pomocí metody nailart (libovolnými motivy, kamínky nebo třpytkami). Takové nehty jsou krásné, originální a nepřehlédnutelné.

Zobraz ceník

Ceník služeb

Manikúra

Manikúra 180
Gel-laková Modeláž 200
Nová nehtová modeláž 350 - 400
Dopinění nehtové modeláže po 2 týdnech 300
Dopinění nehtové modeláže po 3 týdnech 350
Oprava nehtu 50 Kč / kus
P-shine manikúra 250
Lakování 50
Sundání materiálu 150
Depilace předloktí 150
Objednat

Pedikúra

U klienta doma Pobočka - Hladnovská

Pod názvem pedikúra se skrývá označení péče o nohy. Jde o službu velmi tradiční a starou, neboť důkazy o ní jsou již ze starověkého Egypta. Pedikúra poskytuje speciální koupele, změkčování kůže, nanášení masek, masáže, upravování, lakování, stříhání a broušení nehtů na nohou. Je možné provádět i speciální úkony jako uvolňování zarostlých nehtů, obrušování ztvrdlé kůže pat a nehtů.

Mokrá pedikúra

Nejčastěji poskytujeme mokrou pedikúru, což představuje namočení nohou do roztoku vody a léčivé soli. Následně je zrohovatělá kůže odstraněna skalpelem, seřezávačem, pemzou a pilníkem. Samozřejmostí je ostříhání přerostlé kůžičky u nehtových lůžek.. Závěrem je do plosek nohou klienta zapracován zvláčňující a reparační krém a provedená krátká masáž a případné lakování a zdobení na přání klienta.

Zobraz ceník

Ceník služeb

Pedikúra

kompletní pedikúra 200
stříhání nehtů 90
kuří oko 50
pedikúra v bytě klienta 150 Kč / za jednu cestu ke klientovi
Objednat

Fotografie z praxe

Prohlédněte si, jak vypadá péče o naše klienty za asistence našich školených pracovnic, které plní přání našich klientů.

Další služby

Nabízíme mnoho dalších rozšiřujících služeb, které poskytují klientům maximální zvýšení pohodlí a regeneraci. Staráme se o psychickou i fyzickou stránku člověka, abychom dopřáli klientům stoprocentní spokojenost.